Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
O FIRMIE
taryfy_i_cenniki_podstrona_1.pngelektroniczne_biuro_4.jpg

Uniwersytet Łódzki ze zdrojami na Łódzką Wodę Najlepszą

« Wróć do listy aktualności

Coraz więcej łódzkich uczelni decyduje się na udostępnienie pracownikom i studentom wody pitnej
z wodociągów. Z dystrybutorów poza Uniwersytetem Łódzkim można skorzystać w obiektach Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Medycznego, Łódzkiej Szkoły Filmowej. Na uczelniach wprowadzany jest taki sam standard, jak w krajach Europy zachodniej czy USA.

Coraz więcej też instytucji i firm w Łodzi decyduje się na zastąpienie tak zwanych „butlowych dystrybutorów na wodę” urządzeniami zasilanymi „Łódzką Wodą Najlepszą”.  Są  one dostępne między innymi w 10. budynkach Urzędu Miasta Łodzi, w dużych zakładach pracy (np.WHIRLPOOL), w centrach handlowych (IKEA, LEROY MERLIN) oraz miejskich spółkach: ZWIK, MPK - Łódź, Miejska Arena Kultury i Sportu.  Powszechne staje się również korzystanie z poidełek (zdrojów) na wodę w łódzkich szkołach. Na każdym z urządzeń do nabierania wody umieszczona jest informacja o jej składzie mineralnym oraz logo akcji społecznej „Łódzka Woda Najlepsza”.


zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook