Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
O FIRMIE
taryfy_i_cenniki_podstrona_1.pngelektroniczne_biuro_4.jpg

Aktualności

1342140_90484271.jpg

Zmiana stawek opłat za wodę i ścieki w Łodzi w 2018 roku

13 czerwca 2018 roku ulgły zmiane opłaty za wodę i ścieki. Nowe stawki opłat wprowadzono na najbliższe 3 lata.

więcej...
img_6813.jpg

Kurtyny wodne ZWIK dla łódzkich biegaczy

Uczestnikom łódzkich biegów ulicznych ZWIK Łódź udostępnił specjalne kurtyny wodne. Tryskająca z nich woda chodzi w upalne dni łódzkich biegaczy.

więcej...
2018-05-25

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018r. zaczynają obowiązywać przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) w sprawie ochrony danych osobowych, znane powszechnie jako RODO.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. od początku dokłada wszelkich starań, aby chronić Twoje dane osobowe. Realizacja wymogów Rozporządzenia naturalnie wpisuje się w naszą politykę prywatności.

więcej...
img_5191.jpg

Tramwaj "wodny" czyli poznaj Łódź z innej strony

Od dziś po Łodzi kursują tramwaje „wodne”. Tak MPK-Łódź postanowiło nazwać wszystkie tramwaje kursujące na linii nr „11”. Okazuje się, że „jedenastka” pokonuje aż 12 łódzkich strug. Pasażerowie mogą oglądać specjalny film o dawnych rzekach Łodzi.

więcej...
laboratorium2.jpg

Laboratoria ZWIK na najwyższym poziomie

Kolejny, siódmy już audyt przedstawicieli Polskiego Centrum Akredytacji, potwierdził bardzo dobrą jakość badań wykonywanych przez laboratoria ZWIK. Wysoka ocena wykonywanych procedur odnosi się do wszystkich laboratoriów ZWIK – w Łodzi na ul. Wierzbowej i ul. Granicznej oraz w Tomaszowie. W każdym z nich można zrobić badanie wody i ścieków w oparciu o ponad sto parametrów chemicznych, fizykochemicznych i mikrobiologicznych. Przez siedem lat, w których odbywa się audyt liczba parametrów stopniowo się powiększa. Oznacza to, że pomiary wskaźników wykonywane przez laboratoria są obiektywne, wiarygodne i stosują się do międzynarodowych standardów.

więcej...
img_2868.jpg

Nowa studnia głębinowa w Łodzi

Ruszają prace przy wierceniu w Łodzi kolejnej studni głębinowej. Sięgnie ona pokładów wodonośnych dolnej kredy na głębokości 600 metrów. Inwestycja ta jest realizowana przez Łódzką Spółkę Infrastrukturalną.

więcej...
koryto.jpg

Odnaleziono zapomniany dopływ rzeki Łódki

Kolejna zapomniana łódzka struga odnaleziona. Po "Lamusie" następna łódzka rzeczka ujawnia swe tajemnice. W śródmieściu odkryto stare koryto jednego z dopływów Łódki. Odnaleziona struga płynęła przez średniowieczną wieś zwaną "Łodzia", która była kolebką naszego miasta.

więcej...
Archiwum aktualności »

zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook