Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
O FIRMIE
taryfy_i_cenniki_podstrona_1.pngelektroniczne_biuro_4.jpg

Aktualności

gornicz5.jpg

Sezon remontów kanałów

Zobacz jak remontuje się podziemne ceglane miasto. Właśnie trwają prace remontowe w łódzkich kanałach. Tej zimy pracownicy ZWIK naprawią 600 metrów  kolektorów ściekowych

więcej...
wosp.jpg

Ślub w Podziemnej Katedrze na Stokach

Ślub w Podziemnej Katedrze na Stokach udzielany przez Prezydent Łodzi Hannę Zdanowską oraz spacer z przewodnikiem po zabytkowym zbiorniku wody pitnej na Stokach wylicytowane na rzecz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

więcej...
tytul_1.jpg

Metalowa kula wykrywa przecieki w magistralach

Łódzki ZWIK jest pierwszą w Polsce wodociągową spółką, która korzysta z nowatorskiej metody wykrywania przecieków w magistralach bez potrzeby wyłączania ich z użytkowania. Naszpikowane elektroniką metalowe kule płynąc w wodociągowych rurach lokalizują nawet najmniejsze przecieki.

więcej...
img_5638.jpg

Dymem w nielegalne przyłącza do kanalizacji

Pracownicy ZWIK zadymiają w Nowosolnej kanały ściekowe. Dym kierowany do kanałów pomaga w wykrywaniu nielegalnych przyłączy, którymi odprowadzana jest deszczówka do miejskiej sieci sanitarnej .

więcej...
img_0293.jpg

Przypominamy o zabezpieczeniu wodomierzy na zimę

ZWIK przypomina o zabezpieczeniu w okresie zimowym wodomierzy przed niskimi temperaturami. Wodomierze główne znajdują w studzienkach przy budynkach, w piwnicach oraz garażach.  

więcej...
Archiwum aktualności »

zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook