Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
O FIRMIE
taryfy_i_cenniki_podstrona_1.pngelektroniczne_biuro_4.jpg

Aktualności

karta1.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

WSZYSTKIM KLIENTOM ZWIK ŁÓDŹ ŻYCZYMY WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY I MOKREGO DYNGUSA!

więcej...
w-1.jpg

UWAGA !!! Zmiany terminów odczytów i wystawiania faktur

W związku z nową organizacją pracy służb odpowiedzialnych za odczyty wodomierzy głównych, podliczników i innych urządzeń pomiarowych informujemy, że ulegną zmianie terminy dokonywania odczytów i wystawiania faktur. Zmiany terminów nastąpią z początkiem lutego 2019 roku.

więcej...
2019-04-09

Stacja legalizacji wodomierzy czasowo nieczynna

Stacja legalizacji wodomierzy jest zamknięta do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

dsc_008791.jpg

Nasza woda w Radzie Miasta Łodzi

Łódzcy radni rezygnują z wody w plastikowych butelkach na rzecz wody w karafkach. Dziś po raz pierwszy podczas obrad Rady Miejskiej pojawiły się karafki z wodą oznaczone logotypem „ Łódzka Woda Najlepsza”.

więcej...
gopr0090.jpg

Zabytkowa studnia na placu Wolności

Podziemny kanał zwany „Dętką” nie jest jedyną ciekawostką łódzkiego placu Wolności. Pod powierzchnią placu odnaleziono pozostałości po zabytkowej studni z początku XIX wieku. To jedna z najstarszych w mieście publicznych studni. Stała przed budynkiem, w którym przed wojną mieścił się magistrat, a obecnie jest Muzeum Archeologiczne.

więcej...
gornicz5.jpg

Sezon remontów kanałów

Zobacz jak remontuje się podziemne ceglane miasto. Właśnie trwają prace remontowe w łódzkich kanałach. Tej zimy pracownicy ZWIK naprawią 600 metrów  kolektorów ściekowych

więcej...
img_5638.jpg

Dymem w nielegalne przyłącza do kanalizacji

Pracownicy ZWIK zadymiają w Nowosolnej kanały ściekowe. Dym kierowany do kanałów pomaga w wykrywaniu nielegalnych przyłączy, którymi odprowadzana jest deszczówka do miejskiej sieci sanitarnej .

więcej...
Archiwum aktualności »

zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook