Zakład Wodociągów i Kanalizacji Łódź
O FIRMIE
taryfy_i_cenniki_podstrona_1.pngelektroniczne_biuro_4.jpg

Aktualności

zp_1.jpg

Łódzka Woda Najlepsza w TV TOYA

„Zielone Pojęcie” – pod takim tytułem Telewizja Toya realizuje cykl audycji poświęconych ochronie środowiska w Łodzi. W jednym z odcinków cyklu podjęto próbę odpowiedzi na pytanie: Czy w Łodzi można zrezygnować z picia wody z plastikowych butelek na rzecz picia wody z kranu?  

 

 

więcej...
2019-07-01

LIKWIDACJA JEDNEGO Z KONT BANKOWYCH ZWIK ŁÓDŹ

W piątek, 5 lipca 2019 roku został zlikwidowany rachunek bankowy ZWIK ŁÓDŹ w GETIN Noble Bank S.A. i po tym dniu wpłaty na ww. rachunek nie będą realizowane! AKTUALNE KONTO ZWIK ŁÓDŹ: BNP Paribas Bank Polska S.A. 96 1600 1143 1847 6912 8000 0002

2019-07-01

Stacja legalizacji wodomierzy czasowo nieczynna

Stacja legalizacji wodomierzy jest zamknięta do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

w-1.jpg

UWAGA !!! Zmiany terminów odczytów i wystawiania faktur

W związku z nową organizacją pracy służb odpowiedzialnych za odczyty wodomierzy głównych, podliczników i innych urządzeń pomiarowych informujemy, że ulegną zmianie terminy dokonywania odczytów i wystawiania faktur. Zmiany terminów nastąpią z początkiem lutego 2019 roku.

więcej...
kam3.jpg

Nowe kamery w ZWIK

ZWIK wzbogacił się o kolejny zestaw specjalistycznych kamer do monitorowania stanu sieci kanalizacyjnej.

więcej...
teleex_1.jpg

Pofabryczne kanały Łodzi

Podziemne fabryczne kanały - to jedna z ostatnich nieodkrytych tajemnic z czasów Ziemi Obiecanej. Zachowały się do dziś i przebiegają pod dawnymi, zabytkowymi przędzalniami czy tkalniami. Zajrzyjmy do świata podziemnych budowli dawnych włókienniczych rodów: Scheiblerów i Grohmanów.

więcej...
dsc_008791.jpg

Nasza woda w Radzie Miasta Łodzi

Łódzcy radni rezygnują z wody w plastikowych butelkach na rzecz wody w karafkach. Dziś po raz pierwszy podczas obrad Rady Miejskiej pojawiły się karafki z wodą oznaczone logotypem „ Łódzka Woda Najlepsza”.

więcej...
Archiwum aktualności »

zapisz wypisz
Zgadzam się na zasady prywatności serwisu www.zwik.lodz.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych w celu kontaktu ze mną, na warunkach określonych w Zasadach prywatności.
ZWiK na YouTube
ZWiK na Facebook